• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış  Cephe  Cam  Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik insan oğlunun var oluşundan bu yana yapmakta olduğu ve hayat devam ettikçe yapacağı bir faaliyettir. Eski zamanlardan beri değişerek ve gelişerek günümüze gelen temizlik, sürekli yenilenen dünya ile yepyeni bir boyut kazanmıştır. İlk zamanlarda mağaralarda, az katlı kerpiç evlerde yaşayan insanoğlu zamanla çok katlı binalar yapmaya ve çok katlı binalarda yaşamaya başlamıştır. Günümüzde uzay çağını yaşayan insanoğlu makineleşmede devrimler yapmış ve her alanda kendini geliştirmiştir. Bu gelişimlere internette eklenince değişim hızı daha da artmıştır. Artık her bilgiye bir tıkla ulaşabilen insanoğlu bu gelişimle beraber yeni, özgün ve farklı şeyler bulmaya yönelmiştir. İşte bu yönelimler farklı mimari yapıların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Artık eskisi gibi taş ve sütunlardan oluşan binaların yerini dış cephelerin camlarla kaplandığı binalar yerlerini aldı. Yüksek; çok katlı görkemli cam binalar… Bu binaların birçoğu metropol kentimiz olan İstanbul da bütün ihtişamları ile göz doldurmaktadır. Ancak bu yüksek, muhteşem binaların temizlik olmaları onların daha da göz doldurmalarını sağlamaktadır. Peki bu çok katlı binaların dış cephe cam temizliği nasıl yapılıyor? Cephe temizliği yapmak kolay mı?  Evet haklısınız az katlı evlerimizde cam temizliğini yapmak çok kolay, ya da dış cephe temizliği ancak yüksek katlı binalarda daha zor. Yani bu dış cephe cam temizliğinin yapılması için kaliteli ve güvenlikli ekipmanlarla donatılmış uzman ekiplerin olması gerekmektedir.

Şimdi de sıra; dış cephe cam temizliği nasıl yapılıyor sorusuna cevap bulmakta.

İstanbul dış cephe temizliği yapan bir firmada çalışan arkadaşıma sordum bu iş hakkında bana neler anlatabilir diye işte ondan öğrendiğim bilgiler. Bazen iple, bazen vinçle yani binanın yüksekliğine göre değişiyormuş yöntem. Tam teşekküllü ekipmanlarla korunaklı şekilde olan kıyafetleri; ilgili temizlik malzemelerin kullanıldığına değindi. Dış cephe cam temizliği yapmanın zor olduğunu ve bu işte en önemli şeyin güvenlik olduğunu ve her işte olduğu gibi bu işte de kişi güvenliğinin üst düzeyde olan firmalarla çalışılması gerektiğini dile getirdi. Yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizliği önemli tabi ki ancak anlaşılacak temizlik firmasının seçimini yaparken uygun ekipmanların kullanıldığından emin olmanın daha önemli olduğunu unutmayın.

 
Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır.
 
Dış cepheniz kaplama yada cam ne tür olursa olsun,bilgi almak ve danışma için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir,ekiplerimizin hazırlayacağı keşif raporu doğrultusunda fiyatlandırma talep edebilirsiniz.
 
Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Bu alanda da tecrübe sağlamış olan Netpak Temizlik, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.
 
Dış Cephe Temizliği özellikle plazaların cam temizliği ile ilgili size uygun çözümleri tecrübelerimizin ışığında sunacak olan Netpak Temizlikle çalışmaktan siz de memnun kalacaksınız.
 
Rezidans, iş merkezi, otel, plaza gibi yapılar , dış cephe çalışmaları için riskli ve erişimin zor olduğu yerlerdir. Üstelik her yüksek yapıda dış cephe asansörleri bulunmayabiliyor ya da her yüksek yapı için cam silim platformları ve iskeleler kurulamıyor. Bu durumda iple erişim yöntemini kullanmak doğru bir çözümdür. İple erişim dağcılık ve mağaracılık tekniklerinin endüstriyel alanda kullanılmasıdır. Bu sistem yalnızca yüksek ve ulaşılması zor noktalara erişimi kolaylaştırmaz. Pek çok açıdan da avantajlıdır: Dış cephe temizliği yapılan binalar, gürültü ve görüntü kirliliğine maruz kalmaz.Yapıda herhangi bir hasar oluşmaz ve çevreye zarar verilmez.
 
Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir. 7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.
 
Netpak Dış Cephe ve Cam Temizleme Binalarınızın cam silimi konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin daima yanında olan firmanız.
 
Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunuyoruz dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme malzemelerini tamamıyla çevre dostu ve her hangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.kullanılan bezlerde en ufak bir çizme veya camın yapısında bozulma oluşturmamaktadır.çünkü her cam yapısı bir olmamaktadır bazı camlar özel yapıya sahiptirler.
dış cephe cam temizleme işlerinde yapılan yanlış işer sonucunda da cam da incelme,cizilme,yapısında zamanla bozulma ve camın dayanıklılık özelliğini yitirmektedir.bu gibi sorunların yaşanmaması için Netpak temizlik hizmetinizdedir.
 
Apartmanların, villalarınızın, İş Merkezlerinin, Giydirme Cepheli tüm binaların, çalışma alanlarının iç ve dış camları, vitrin, cam kapı ve binaların dış cephe temizlikleri tecrübeli personellerimizle temizlikleri tek seferlik veya periyodik olarak yapılır. Fiyatlandırma hizmet verilecek bina için yerinde yapılacak ekspertiz neticesinde uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak profesyonel personellerimiz ile kaliteli sonuç alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.
 
dış cephe temizliğidış cephe temizlik, Cephe temizliği,  İstanbul dış cephe temizliği,  dış cephe temizleme,  Dış cephe cam temizliği, Dış cephe temizlik şirketiİstanbul dış cephe temizliği, Dağcı Dış Cephe Temizliği,
 

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.